loaderLogo
iphone_title

iPhone 6S - 16 GB, iPad Air 2
- 64 GB, Apple Watch Sport
Kazanma Şansı!

Bildiğiniz gibi Forex piyasalarında hızlı olmak ve yatırımlarınıza anında müdahele edebilmek önemlidir. Işık Menkul, müşterileri dilediği zaman dilediği her yerde bilgisayarına bağlı kalmadan işlem yapabilsin diye hesap açan herkese iPad ve iPhone hediye ediyor. Siz de hemen hesap açın ve işlem yapmaya başlayın, iPad yada iPhone sizin olsun.

Kampanya Şartları

1. Müşterinin promosyona hak kazanması için, Işık Men. Değ. A.Ş. bünyesinde hesap açması ya da kampanya öncesinde açılmış aktif bir hesaba sahip olması gerekmektedir.
2. Müşterinin promosyona hak kazanması için, aşağıda belirtilen kampanya süresi sonuna kadar yazılı ya da mail olarak kampanyaya katılım kaydının iletilmesi gerekmektedir
3. Müşterinin promosyona hak kazanması için, hesabın açıldığı günden itibaren 2 aylık (60 gün) süre içerisinde aşağıda detayları sunulan miktarlarda pozisyon kapatması (kapanmış pozisyonun bulunması) gerekmektedir. Müşteri, 2 aylık (60 gün) süre içerisinde herhangi bir hesap açma alt limiti olmaksızın, foreks (döviz pariteleri) işlemlerinde geçerli olmak üzere;
a.150 lot ve üzeri pozisyon kapatması yapan müşteriler Apple Watch Sport,
b.200 lot ve üzeri pozisyon kapatması yapan müşteriler IPAD Air 2 - 64 GB,
c.300 lot ve üzeri pozisyon kapatması yapan müşteriler iPHONE 6S - 16 GB,kazanmaya hak kazanacaktır. 4. Yukarı belirtilen promosyon ürünleri stokta yer almayacak, müşteri taleplerine göre …. teknoloji marketlerinden temin edilerek müşterinin adresine kargo ile gönderilecektir.
5. Promosyon ürünlerinin gönderimi sırasında, kargo/kurye şirketlerinden kaynaklanan hasar, zarar ve kayıp durumlarında Işık Men. Değ. A.Ş. sorumlu değildir.
6. Her bir müşteri yukarıda detayları belirtilen promosyonların yalnızca birinden ve bir kez olmak koşuluyla yararlanabilecektir. Promosyonlar başka promosyonlarla birleştirilemez.
7. Katılımcıların kazandıkları hakkı temin edebilmeleri için kampanya süresi sonuna kadar yazılı talepte bulunmaları şarttır.
8. İşlemlerin promosyon dahilinde sayılabilmesi için 2 dakikalık süre kısıtlamasına (pozisyon minimum 2 dakika açık kalmış olmalı) uyulmalıdır.
9.Kampanya sona erme tarihi 31 Aralık 2017’dir.
10. Bu promosyonlar yalnızca gerçek hesaplar için uygulanabilir, deneme hesaplarda kullanılamaz.
11. Işık Menkul Değerler A.Ş çalışanlarının akrabaları ya da bağlantılı herhangi bir şirket bu promosyonlardan yararlanamaz.
12.Işık Kumbara kampayası kapsamında, kötü niyetli, hileli ve manüpülatif işlemler gerçekleştirdiği tespit edilen yatırımcılar gerekli şartları sağlasalar bile kampanyadan yararlandırılmayacaktır.
13.Işık Men. Değ. A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
Kapat
popupLogo

Değerli Yatırımcılarımız,

24.02.2017 tarihi itibariyle III-37.1.b sayılı Tebliğ’e ilişkin tereddüt olduğu ifade edilen hususlar hakkındaki sorular SPK tarafından cevaplandırılmıştır.

Bu hususta;

Müşteri hesaplarında 50.000 TL veya muadili döviz tutarını bulundurma durumuna ilişkin:

  • Henüz yatırım yapmamış, henüz işlem açmamış ve an itibariyle açık pozisyonu olmayan Yatırımcılarımızın işlem yapabilmeleri için hesaplarında bulundurmaları gereken teminat tutarı 50.000 TL veya muadili döviz tutarıdır. Belirtilen tutarı hesaplarında bulundurmayan Yatırımcılar işlem yapamayacaklardır.
  • SPK tarafından düzenlenen Seri III-37.1.b sayılı Tebliğ’in yayım tarihi olan 10.02.2017 tarihi öncesi veya sonrası hesabı açılmış olan ve hesaplarında açık pozisyon bulunmayan Yatırımcıların yeni açılacak pozisyonları için başlangıç teminat tutarı olarak asgari 50.000 TL veya muadili döviz tutarını bulundurmaları gereklidir. Bahsi geçen başlangıç teminat tutarını (50.000 TL veya muadili döviz tutarı) hesaplarında bulunduran Yatırımcılarımız, azami 1:10 kaldıraç ile işlem yapmaya başlayabilecek veya işlemlerini sürdürebileceklerdir.
  • SPK tarafından düzenlenen Seri III-37.1.b sayılı Tebliğ’in yayım tarihi olan 10.02.2017 tarihi öncesi hesabı açılmış olan ve hesaplarında açık pozisyon bulunan Yatırımcılar için başlangıç teminat tutarı olarak asgari 50.000 TL veya muadili döviz tutarını bulundurmaları gerekli değildir. Bahsi geçen başlangıç teminat tutarını (50.000 TL veya muadili döviz tutarı) hesaplarında bulundurmayan ancak tebliğ öncesi açık pozisyonları bulunan Yatırımcılarımız için asgari 50.000 TL veya muadili döviz tutarında başlangıç teminat tutarını pozisyonlarını sonlandırıncaya kadar bulundurmaları gerekmemektedir.
  • SPK tarafından düzenlenen Seri III-37.1.b sayılı Tebliğ’in yayım tarihi olan 10.02.2017 tarihi öncesi hesabı açılmış olan ve hesaplarında açık pozisyon bulunan Yatırımcıların açık pozisyonları kapandığı anda yeni pozisyon açabilmeleri için başlangıç teminat tutarı olarak asgari 50.000 TL veya muadili döviz tutarını bulundurmaları gereklidir. Yani pozisyonlar herhangi bir sebepten ötürü sonlanırsa, işlemlere devam edilebilmesi için hesap bakiyelerinin 50.000 TL veya muadili döviz tutarına tamamlanması gerekmektedir.
  • Açık pozisyonu olmayıp, belirtilen teminat tutarını hesaplarında bulundurmayan yatırımcılarımızın işlem yetkisi kapatılacaktır.

Tebliğ öncesi açık olan pozisyonların kaldıraç oranlarının 45 gün içerisinde (27.03.2017) uyumlu hale getirilmesine ilişkin:

  • 27.03.2017 tarihi itibarıyla 14.01.2016 tarihinde yayımlanan Tebliğde belirtilen kaldıraçlara uygun bir şekilde açık olarak devam eden pozisyonların kaldıraçları yeni Tebliğdeki kaldıraç oranına (azami 1:10) uyum sağlamış olması gereklidir. Bu nedenle Yatırımcıların açık olan pozisyonlarının kaldıraç oranları 27.03.2017 tarihinde yeni Tebliğe uygun hale getirilecektir. Dolayısıyla Yatırımcıların açık pozisyonları ile ilgili marjin seviyelerini ve teminat tutarlarını kontrol etmeleri gereklidir.
  • 27.03.2017 tarihi itibariyle; kaldıraç oranı 1:10’dan yüksek olan +’lı ve işaretsiz ürünlerin (örnek: EURUSD ve EURUSD+) kaldıraç oranı tebliğe göre uyumlu hale getirilecektir. Daha açık bir ifadeyle 1:10’dan yüksek kaldıraç oranı olan ürünlerin kaldıraç oranı 1:10 olarak güncellenecektir.
  • Bu süre zarfında açık olan pozisyonların (kaldıraç oranı 1:10’dan yüksek olan ürünler için) teminat tutarını arttırarak 1:10 kaldıraç oranına uyumlu hale getirmek siz Yatırımcılarımızın sorumluluğundadır.
  • III-37.1.b sayılı Tebliğ’e ilişkin gerçekleştirilecek kaldıraç değişikliği sebebiyle, pozisyonlarınız sistem tarafından kapanabilir veya teminat yetersizliği sebebiyle Stop-Out olabilir.

Belirtilen durumlara ilişkin gerekli tedbirleri almanızı önemli rica ederiz.

NOT: Hesabınızda 50.000 TL veya muadili döviz cinsini hesaplarınızda bulundurduğunuz halde işlem açamıyorsanız 0 (212) 345 00 62 numaralı telefondan bize ulaşınız.